Na ndiqni

Bota e Yjeve

Jessica Alba bën shopingun e Krishtlindjeve

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 14:17
Jessica Alba

Aktorja hollivudiane, Jessica Alba, u pa në marketin “Target”  duke blerë dekorime për festat e Krishtlindjeve.

Ajo pati të veshur një pallto ngjyrë kafe, të shoqëruar me pantallona të gjelbër dhe bluz të bardhë.

Po ashtu disa ditë më parë ajo ndau një fotografi të familjes së saj por që ishte dedikuar festave të fundvitit.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test