Na ndiqni

Bota e Yjeve

Luana flet për fustanin e shkurtër që çmendi të gjithë

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 11:58
Luana Vjollca

Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit.

Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e ndjekin në cdo lëvizje që bën në Instagram. 

Në puntatën e fundit, Luana ishte veshur me një fustan të shkurtër, ngjyrë të kuq dhe me një dekolte mjaft fine.

Fustani kishte prerje të ngushtë në pjesën lart dhe pjesa e poshtme vinte më lirshëm, por ngjitur pas trupit.

Luanës i nxorri në pah gjithë format, dhe mesa duket ngjyra e kuqe i shkon.

"Veshja ime e preferuar"- ka shkruar Luana dhe mesa duket jo pa arsye.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test