Na ndiqni

Bota e Yjeve

Jesy ekspozon gjoksin bombastik në sytjena

Nga: Mediat Shqiptare Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 22:45
Jesy Nelson

Ajo ka sytë e 4 milionë ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram

Dhe Jesy Nelson ka marrë vëmendjen e tyre me një foto ku ajo shfaqet në sytjena, të martën, derisa po bëhej gati të performonte në skenë.

Në foto ajo shfaqet mjaft provokuese para pasqyrës duke u grimuar, derisa shfaqet në sytjena, duke treguar gjoksin bombastik dhe barkun e sheshtë.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test