Na ndiqni

Bota e Yjeve

Nxjerr këmbë e gjoks, i dashuri nuk i reziston dhe e puth në publik

Nga: mediatshqiptare Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 16:16
Megan Barton-Hanson dhe Wes Nelson

Ka pasur thashetheme për grindjet e tyre që kur Megan Barton-Hanson u akuzua se u pa me yllin e TOWIE Pete Wicks në një mbrëmje në një klub striptizmi.

Megjithatë, bukuroshja bjonde dhe i dashuri i saj Wes Nelson, u panë bashkë dhe të qeshur në një mbrëmje të organizuar të mërkurën në The Box në Londër, shkruan Daily Mail.

Çifti i “Love Island” shkëmbeu edhe puthje para kamerave, duke bërë të ditur kështu se vazhdojnë të shijojnë dashurinë e tyre.

Megan tërhoqi vëmendjen me një veshje të shkurtër të zezë, me të cilën nxori gjoksin pa sytjena.

Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test