Na ndiqni

Bota e Yjeve

Kendall Jenner kafshon keq të dashurin, i lë shenjë të madhe në qaf

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 12:56
Kendall Jenner

Kendall Jenner dhe Anwar Hadid janë shumë të lidhur mes vete, të paktën kështu duket në imazhet e fundit të kapura nga paparacit.

Ata janë parë së bashku teksa po dilnin nga provat e “Milan Fashion Week”  ditën e djeshme.

Modelja 22 vjeçare u pa e veshur me farmerke dhe bluzë të thjeshtë, kurse në sy binin syzet e saj por te Anwar shihet një shenjë e madhe kafshimi që qafë.

Ndryshe, Anwar është vëllain e mikës së ngushtë të Kendall, Gigit.

Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test