Na ndiqni

Bota e Yjeve

Teigen dhe Legend shfaqin djalin në publik dhe tregojnë emrin e tij

Më: 21 maj 2018 Në ora: 07:39
John Legend

John Legend dhe Chrisy Teigen kanë treguar këtë të diel se djalin e tyre të sapolindur e kanë pagëzuar me emrin, Miles Theodore Stephens.

“Tungjatjeta gjithë botës. Ky është Miles Theodore Stephens. Po zhytemi bashkë me cicërimat e tij dhe po qetësohemi”, ka shkruar modelja, ku dhe ka shpërndarë një fotografi bashkë me familjen, shkruan UsMagazine.

“Shtëpia ynë ndjehet e mbushur me dashuri. Faleminderit për të gjitha urimet e mira”.

Image
Image
Klan Kosova
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test