Na ndiqni

Bota e Yjeve

Cila ngjyrë i shkon më shumë Kimit: roza, brunja apo biondja?

Nga: top channel Më: 22 mars 2018 Në ora: 14:40
Kim Kardashian

Në vetëm pak muaj ajo ka bërë ndryshime drastike në look-n e saj.

Bëhet fjalë për yllin e televizionit, Kim Kardashian, e cila pak ditë më parë bëri me dije se është rikthyer sërish tek ngjyra e zezë në flokët e saj, duke hequr kështu ngjyrën rozë.

Në rrjetin social Instgram, Kim ka publikuar foto me flokët e saj rozë, duke shkruar se i mungojnë.

Kim është një ndër vajzat më të pëlqyera të Shoëbizz-it në mbarë botën, dhe duket se këto ndryshime në look janë të nevojshme për të krijuar larmishmëri dhe sjellë diçka të re për fansat e saj.

Image
Image
Image
top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test