Na ndiqni

Bota e Yjeve

Krejtësisht e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

Nga: Mediat Shqiptare Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 17:01
Elsa Hosk

Prej 7 vitesh ajo është pjesë e pistave të modës për Victoria's Secret .

Dhe Elsa Hosk ka dëshmuar se pse është aq e suksesshme, derisa ka pozuar krejtësisht e zhveshur në dhomën e gjumit.

Modelja 29 vjeçare është shfaqur tejet seksi derisa qëndron në krevat dhe bën selfie në pasqyrë, ndërsa që gjoksin e mbulon me duar.

Foton e ka publikuar në Instagram të enjten.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test