Na ndiqni

Bota e Yjeve

Sara godet në shenjë

Nga: top channel Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 23:48
Sara Underwood

Modelja dhe aktorja e njohur amerikane, Sara Underwood ka realizuar një set fotografik mjaft ‘të nxehtë’, të cilin e ka postuar në Instagramin e saj.

Suksesi ka qenë i menjëhershëm, pasi për 33-vjeçaren amerikane janë shtuar rreth 2 milionë fansa vetëm në muajin e fundit në Instagram, çka tregon se modelja ka goditur vërtetë në shenjë.

Sara Underwood u bë e famshme si modele e revistës së famshme Playboy, ku u zgjodh edhe Playmate i vitit 2007.

Më vonë ajo u bë pjesë edhe e kinematografisë, ku luajti në filma si Epic Movie, Miss March, etj.

Image
Image
Image
top channel
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test