Na ndiqni

Bota e Yjeve

E tejdukshme, Iggy tregon gjoksin seksi në sytjena

Nga: Mediat Shqiptare Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:05
Iggy Azalea

Ajo njihet për figurën e saj seksi dhe paraqitjet në tapetin e kuq duke marrë gjithmonë vëmendje.

Dhe 27 vjeçarja Iggy Azalea i është rikthyer stilit të vjetër, derisa ka marrë gjithë vëmendjen në NYC, me pamjen e saj.

E veshur me rroba me ngjyra të ndezura, Iggy u shfaq transparente, duke treguar sytjenat dhe gjoksin seksi.

Vëmendje nuk kishin si të mos merrnin edhe të pasmet e saj për të cilat njihet dhe i ekspozon.

Image
Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test