Na ndiqni

Bota e Yjeve

Modelja seksi ekspozon gjoksin shpërthyes

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 16:04
Iskra Lawrence

Ajo është një nga top modelet e plota që punon në industrinë e modës.

Dhe me shumë krenari, Iskra Lawrence ka treguar fizikun e saj të hënën, në VFILES gjatë New York Fashion Week.

27 vjeçarja është shfaqur tejet seksi, e veshur në mënyrë provokuese, duke vënë në plan të parë gjoksin e saj shpërthyes.

Me një palë pantallona pink, Iskra është shfaqur bombastike dhe ka marrë gjithë vëmendje.

Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test