Na ndiqni

Bota e Yjeve

Një kanadeze ‘ngre’ temperaturat në Kore (+18)

Nga: top channel Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 13:40
Nataline Gauvreau

Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka ‘rritur temperaturat’ në Peyongchangun e ftohtë.

Nataline është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, rreth 10 vite më parë.

Image
Image
Image
top channel
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test