Na ndiqni

Bota e Yjeve

Demi ‘ndez’ rrjetin, nxjerr të pasmet gjigante në plazh

Nga: Mediat Shqiptare Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 11:34
Demi Rose Mawby

Ajo njihet për format e saj trupore bombastike, të cilat i kanë sjellë mbi 6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe Demi Rose Mawby duket më me vetëbesim se kurrë, teksa është shfaqur në plazh gjatë pushimeve në Cape Verde.

Modelja britanike 22 vjeçare ka mahnitur plazhin me fizikun e saj për mrekulli, e veshur në bikini dypjesëshe.

Demi ka ekspozuar të pasmet gjigante dhe gjoksin seksi, duke ndezur rrjetin.

Image
Image
Image
Komentet
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test