Na ndiqni

Boksi

Ja si dhunohet femra në kryeqytet në vend publik!

Më: 5 janar 2019 Në ora: 17:36
Ja si dhunohet femra në në kryeqytet vend publik!

Para disa ditësh para klubit të famshëm të Sarajevës "Dorian Gray", kamerat e vëzhgimit paraqiten një incident ku një burrë e abuzonte brutalisht vajzën.

Pra, në kryeqytetin boshnjak, në Sarajevë, shihet se si del një femër nga lokali dhe pastaj se si e dhunon, pra e grushton një person pas shpine!

Në orët e hershme të mëngjesit, në parking i dashuri filloi ta rrihte femrën e tij, por aty ka ndërhyrë sportisti i UFC-së, Denis Stojniç, për ta mbrojtur, kështu raportojnë disa nga mediat e atjeshme siç është Klix.ba.

 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test