Na ndiqni

Boksi

Përfundon meçi, pritet vendim i jurisë

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 00:14
Pamje nga meçi

Ka përfunduar para pak çastesh meçi mes Robin Krasniqit dhe Landetas.

Shumicën e kohës dueli ishte i barabartë, derisa vendimi i jurisë pritet të mirret pas pak.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test