Na ndiqni

Boksi

Këtu mund ta shikoni meçin Joshua – Povetkin

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 23:03
Joshua – Povetkin

Joshua dhe Povetkin do të përballen me njëri tjetrin në “Wembley”.

Ndeshja mes dy boksierëve pritet të nis në ora 23:00.

Më poshtë mund ta gjeni linkun ku mund ta përcillni meçin. 

Këtu mund ta ndiqni meçin:http://live.harleyquinnwidget.com/freelivematch/615212874414000.html

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test