Na ndiqni

Boksi

Goma veturash, pelena e shishe të hedhura në rrugën Brezovicë - Prevallë

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 gusht 2018 Në ora: 14:53
Brezovicë-Prevallë

 

Ndotja e ambientit në Kosovë po mbetet problematikë që kërkon zgjidhje.

Së fundmi  mbeturina dhe ndotje janë parë edhe në rrugën

Image

Aty shihen goma veturash të hedhura, pelena a të foshnjave, shishe plastike dhe mbeturina të tjera që duket se janë hedhur nga kalimtarë andej.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test