Na ndiqni

Basketboll

Njihuni me kundërshtarët e radhës së KB Prishtinës në FIBA Europe Cup

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 00:18
KB Prishtina

KB Prishtina mëson kundërshtarët e radhës në FIBA Europe Cup

KB Prishtina pavarësisht humbjes në ‘Pallatin e Rinisë’ nga Bakken Bears, ka arritur që me sukses të kalojë fazën e parë në FIBA Europe Cup.

Kryeqytetasit kanë kaluar në fazën e dytë të FIBA Europe Cup, duke u renditur në vendin e dytë në grupin E.

Edhe në fazën tjetër, kampionët e Kosovës i presin sfida aspak të lehta.

s.Oliver Würzburg, Dinamo Sassari dhe Pinar Karsiyaka janë kundërshtarët e radhës të KB Prishtinës në fazën tjetër.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test