Na ndiqni

Basketboll

Përgatiten për Evropian

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 16:22
Pamje nga një ndeshje

Kombëtarja e  Kosovës U16 nën drejtimin e përzgjedhësit Muhamed Thaçi do të mbajë stërvitje të shtunën dhe të dielën me fillim nga ora 15:00 deri në 17:00 në palestrën e sportit në kolegjin “ISP” në lagjen “Marigona Residence” në Prishtinë. 
Kosova U-16 do të garoj në Kampionatin Evropian U16, Divizioni B që do të mbahet prej 9 deri më 18 gusht në Sarajevë të Bosnje e Hercegovinës. 
Grupi D: Ukraina, Bosnja e Hercegovina, Republika Çeke, Zvicra, Kosova, Bjellorusia.

Lista

1. Albin Berisha 
2. Donat Rexhepi 
3. Blend Mehana 
4. Shpat Mustafa 
5. Drinor Gashi 
6. Denis Zenelaj 
7. Don Polloshka 
8. Meti Thaqi 
9. Fisnik Kraki 
10. Drilon Shala 
11. Ari Karaxhiu 
12. Arber Rushiti 
13. Nart Jashari 
14. Bledar Thaqi 
15. Shpat Syla 
16. Diellor Maksuti 
17. Enis Morina

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test