Na ndiqni

Auto

Arrin në Kosovë modeli fantastik i BMW

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:29
BMW

Ka arritur në Kosovë modeli më i ri i i gjigantit të automobilave, BMW.

Autosalloni Alberti në mesin e shumë veturave luksoze ka shtuar edhe “bishën” 850i Coupe.

BMW do të jetë “M Paket” Coupe dhe është i pari i llojit të tij në Kosovë.

Një e tillë në tregun e veturave arrin shifrën e më shumë se 100.000 eurove. 

Image
Image
Image
Image
Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test