Na ndiqni

Auto

Vazhdon shpalosja e Kia Soul 2020, kësaj radhe një tjetër pjesë anësore

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 06:41
Kia Soul 2020

Pasi është në treg që prej vitit 2014, Kia Soul u detyrua të hynte sërish nën procesin e ri dizajnimit, meqë ndryshimet e lehta që iu bënë njëherë janë të pamjaftueshme

Ende nuk dihet se çfarë ndryshime do të pësojë, por Kia ka shfaqur vetëm një pjesë modelit që ri që prezantohet javës që vjen.

Prodhuesi korean ka mbuluar se do të ketë drita të reja dhe mundësi të reja ngjyrash, pasi vazhdoi të shfaqë pjesë tjera nga ky model.

Deri në 27 nëntor kur do të fillojë LA Auto Show, mund të kemi edhe pjesë tjera, apo edhe komplet makinën.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test