Na ndiqni

Austri

Ferrari GTC4 Lusso T me mundësi që të përshtatet për kërkesat e secilit klient

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 23:07
Ferrari GTC4 Lusso T

Kompanitë që merren me ndryshimet e mundshme dhe përshtatjen e makinave Ferrari, kanë treguar mundësitë në Ambasadën Italiane në Tokio.

Dihet që makinat Ferrari janë të shtrenjta, por çfarë mund t’i bëjë ato edhe më ekskluzive, janë mundësitë e përshtatjes për nevojat e klientit.

Modeli GTC4 Lusso T, ka qenë shënjestra e kompanive të ndryshme që merren me këto përshtatje, që e kanë përditësuar dhe krijuan përfundime të ndryshme, ashtu siç ka dashur blerësi.

Këto mundësi, ata i treguan para klientëve të shumë në Ambasadën Italiane në Tokio të Japonisë.

Prezantimi raportohet të ketë qenë shumë i suksesshëm, pasi ka pasur shumë kërkesa dhe rezervime, që modelet Ferrari, të kalojnë nëpër duart e ekspertët e punëtorive të tyre.

Ndryshimet nuk vijnë lirë, pasi kërkesat e klientëve janë të madha, sepse kërkojnë lëkurë të shtrenjtë për ulëse, përfundime nga ari, si dhe dru shumë kualitativ.

telegrafi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test