Na ndiqni

Atletika

Mbahet vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit”

Nga: Mediat Shqiptare Më: 1 prill 2018 Në ora: 07:58
Ilustrim

Federata e Atletikës së Kosovës, në bashkëpunim me kuvendin Komual të Lipjanit dhe Klubin Atletik "Blinaja”, sot organizojnë vrapimin rrugor për nder të dëshmorit Haradin Bajrami.

Regjistrimi dhe marrja e numrave bëhet nga ora 09:30 në sheshin "Adem Jasahri" në Lipjan dhe të drejtën për pjesëmarrje e kanë të gjithë dhe pa pagesë.

Vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit”, fillon në ora 10:30.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test