Na ndiqni

Art

Angelina tregon se iu fut aktrimit për të paguar borxhet e nënës

Nga: Telegrafi Më: 9 dhjetor 2017 Në ora: 18:37
Angelina Jolie

Angelina Jolie është pa dyshim njëra ndër aktoret më të mëdha që ka parë bota.

ka luajtur në qindra fila të suksesshëm e projekte të ndryshme teatrale, ndërsa është njëherësh edhe fituese e çmimit “Oscar”.

E njëjta ka treguar se kësaj rruge fillimisht i është futur punës me shpresën për të siguruar të ardhura më të mira.

Jolie duket se nuk ka pasur qëllim që të bëhet aktore, por kësaj rruge i është hyrë për të paguar “faturat dhe borxhet” e nënës së saj, Marcheline Bertrand.

Telegrafi
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test