Na ndiqni

Art

Hapet ekspozita shitëse me punime në qeramikë, kushtuar Shën Valentinit

Nga: Kult Plus Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 22:57
Ilustrim

Këtë të mërkurë do të hapet ekspozita e parë shitëse me punime në qeramikë, në galerinë Monet Art & Books.

Kjo ekspozitë i kushtohet festes se Shën Valentinit. Në këtë ekspozitë do të marrin pjesë autorët nga Shqipëria, Sadik Spahija dhe Merita Selimi, si dhe artistë vendorë Laura Sllamniku Kryeziu dhe Veli Blakcori. 

Kult Plus
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test