Na ndiqni

Amerika

Sulm me armë në Los Anxhelos, tre të vdekur dhe katër të plagosur

Më: 5 janar 2019 Në ora: 17:54
Sulm me armë në Los Anxhelos

Në rrugicën ‘Torrance’ të Los Anxhelosit në Kaliforni, raportohet se ka ndodhur një sulm me armë zjarri.

Si pasojë e këtij sulmi tre persona kanë mbetur të vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur.

Të gjitha viktimat janë meshkuj, por identitetet i tyre ende nuk është bërë i ditur.

Policia i këshilloi njerëzit që të qëndrojnë larg kësaj zone.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test