Na ndiqni

Amerika

E dhimbshme: Reagimi i personit që qëndroi 25 vite në burg dhe shpallet i pafajshëm

Nga: Mediat shqiptare Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 10:25
Pamje nga videoja

Reagimi i një personi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i cili pas 25 vitesh shpallet i pafajshëm

Gjykata në Teksas mori vendim që të liroj pas 25 vitesh Daniel Villegas, i akuzuar për vrasje të dyfishtë.

Në videon më poshtë ne mund të shohim momentin emocional kur shqiptohet vendimi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test