Na ndiqni

Aktuale

Lutfi Haziri e quan maskaradë mbledhjen e dy qeverive

Nga: N. H Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 00:22
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar ndaj taksës së vendosur nga Qeveria ndaj produkteve serbe dhe ndaj mbledhjes së përbashkët të dy qeverive.

Ai në një koment të shkurtër që i ka bërë një statusi të opinionistit, ka theksuar se u pa qëllimi i taksës.

Haziri e ka komentuar edhe takimin e sotëm të dy qeverive, asaj të Kosovës dhe asaj të Serbisë.

Postimi i plotë i Hazirit:

#maskarada e Qeverisje ne Prekaz te deshmon se pse eshte vendosi kjo takse,pse eshte organizu kjo mbledhje dhe pse Qeveria po absorbon mbeshtetjen ne Kosova kundra deshtimit ne Interpol,liberalizim te vizave,reformen ERA dhe katastrofes politike qe po e shkakton PAN-oistet!#bravo

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test