Na ndiqni

Aktuale

Bytyqi: Prekazi i lavdisë, sot bashkoi dy qeveritë tona

Nga: Mediat Shqiptare Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 20:52
Pamje nga Prekazi

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi ka vlerësuar se sot dy qeveritë shqiptare, ishin në Prekaz për të nderuar për të nderuar sakrificën e familjes Jashari.

“Në Prekazin e lavdisë, që sot bashkoi dy qeveritë tona, për të nderuar sakrificën e familjes Jashari dhe të Komandantit Legjendar, ADEM JASHARI”, ka shkruar Bytyqi në Facebook.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test