Na ndiqni

Aktuale

Deputete, dezinfektim apo dezinformim

Nga: Kosovapress Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 16:15
Valentina Bunjaku-Rexhepi

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi ka akuzuar deputetët e komisionit parlamentar për arsim se janë duke ‘dezinfektuar’, në fakt e ka pasur fjalën për dezinformim, por që disa herë e ka potencuar se ata janë duke dezinfektuar.

Në komision ishin duke u diskutuar ligji për kinematografinë, për të drejtat e autorit dhe ai për bibliotekat, kur deputetja Bunjaku u përplas me fjalë me deputeten e AAK-së, Teuta Haxhiun, e të cilën e akuzoi se është duke ‘dezinfektuar’.

Kosovapress
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test