Na ndiqni

Aktuale

Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz (Drejtpërdrejt)

Nga: Kosovapress Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 15:16
Kabinetet e qeverive shqiptare bëjnë homazhe në Prekaz

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me kabinetet qeveritare të të dyja vendeve, do të bëjnë homazhe tek Kompleksi Memorial “Adem Jashari” në Prekaz.

Kosovapress
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test