Na ndiqni

Aktuale

Shqiponja e Enver Hoxhës bëhet hit në rrjetet sociale, shikojeni si e bëri

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 13:12
Mbledhja e të dy qeverive

Mbledhja e të dy qeverive është kulmuar me gjestin e famshëm, shqiponjen me dy duar.

Ajo që bjen në sy është mënyra se si e ka bërë shqiponjën Enver Hoxhaj.

Hoxhaj e ka bërë “mbrapsht” shqiponjën dhe veprimi i tij po komentohet shumë në rrjetet sociale.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test