Na ndiqni

Aktuale

Çfarë po paralajmërojnë zyrtarët e LDK-së?

Nga: Mediat Shqiptare Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 17:39
LDK

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm.

Zyrtari i lartë i kësaj partie, Arban Abrashi ka postuar një fotografi në “Facebook” ku shihej së bashku me kryetarin e Pejës dhe disa deputetë të tjerë.

“Diçka e mirë po vjen, me ma të fortit”, ka shkruar ai.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test