Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj pjesëmarrës në promovimin e Programit nacional për të rinjtë

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 07:39
Kryeministri Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë sot në promovimin e Programit Nacional për Rininë.

Sot do të shpaloset Programi Ndërshtetëror për Rininë, si dhe dokumentet themelore që rrjedhin nga këto programe për të gjithë nxënësit dhe studentët e Republikës së Kosovës.

Promovimi i Programit Nacional për Rininë bëhet në Qeverinë e Kosovës në ora 10:00.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test