Na ndiqni

Aktuale

Drejtpërdrejt nga takimi i Këshillit Ministror për Integrim Evropian

Nga: Mediat Shqiptare Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 10:48
Bedri Hamza, Dhurata Hoxha dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin e Këshillit Ministror për Integrim Evropian.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test