Na ndiqni

Aktuale

LDK dhe Vetëvendosje lëshojnë sallën e Kuvendit

Nga: Mediat Shqiptare Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 12:25
Kuvendi i Kosovës

Dy subjektet politike opozitare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, kanë braktisur sallën e Kuvendit.

Ende nuk dihet arsyeja se pse këto dy parti e kanë lëshuar sallën.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test