Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj i quajti “qyqana”, deputetët e LDK-së i kundërpërgjigjen ashpër

Nga: Bota Sot Më: 29 dhjetor 2017 Në ora: 15:45
Ramush Haradinaj

“Qyqar është vet kryeministri Ramush Haradinaj që po ik prej temave të mëdha, e jo deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës”.

Kështu thotë deputetja e LDK-së, Lirije Kajtazi në një prononcim për “Bota sot”, pas deklaratës së kryeministrit Haradinaj, ku i quan “qyqana” deputetët e LDK-së dhe i fajëson ata për vonesë për procedimin e demarkacionit në kuvend.

Ajo thotë se është Haradinaj ai që nuk po ka guxim që të përballohet me temat e mëdha

Lexo më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test