Na ndiqni

Aktuale

Isa Mustafa e nis takimin me Grupin Parlamentar të LDK-së

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 13:57
Takimi i LDK-se

Ka filluar takimi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Takimi në fjalë është thirrur nga i pari i LDK-së, Isa Mustafa.

Media ka raportuar gjatë natës së kaluar për thirrje të një takimi të tillë përderisa nuk është bërë e ditur tema e cila do të diskutohet.

Përgjatë kohëve të fundit në LDK ka pasur mospajtime lidhur me çështje të ndryshme në vend. Madje shpesh herë deputetë të shumtë si dhe anëtarë të LDK-së dolën me qëndrimet e tyre të hapura duke u kundërshtuar kështu edhe njëri-tjetrin.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test