Na ndiqni

Aktuale

Po vazhdon seanca e Kuvendit, sërish pa LDK dhe VV

Nga: Mediat shqiptare Më: 14 shtator 2018 Në ora: 18:32
Kuvendi i Kosovës

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe ata të Lidhjes Demokratike të Kosovës, sërish nuk kanë shkuar në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës.

Vazhdimi i seancës së sotme ka nisur në ora 18:00 dhe pjesa dërrmuese e opozitës si dhe një pjesë e kabinetit qeveritar po mungojnë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test