Na ndiqni

Aktuale

Zemaj: Beteja e LDK-së vazhdon...

Nga: Mediat Shqiptare Më: 5 shtator 2018 Në ora: 21:49
Armend Zemaj

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj, ka thënë se beteja e LDK-së për ta mbrojtur lirinë dhe demokracinë vazhdon.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Beteja e LDK-së në mbrojtjen e lirisë dhe demokracisë, përkatësisht republikës parlamentare vazhdon...”, ka shkruar Zemaj në Facebook.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test