Na ndiqni

Aktuale

Gaxherri: LDK do të përdorë të gjitha mjetet demokratike që ta mbrojë sovranitetin e vendit

Nga: Mediat Shqiptare Më: 28 gusht 2018 Në ora: 15:44
Deputetët e LDK-së

Deputetja nga radhët e LDK-së, Besa Gaxherri, ka thënë se askush nuk ka të drejtë të bëjë pazare me kufijtë e Kosovës.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se LDK do të veprojë me të gjitha mjetet demokratike pa përjashtim që ta mbrojë sovranitetin dhe integritetin e vendit.

Postimi i saj i plotë:

LDK, do veproj me të gjitha mjetet demokratike pa perjashtim që të mbroj sovranitetin dhe integritetin e vendit.
Askush nuk ka të drejt të bëjë pazare me kufijtë e Republikes së Kosovës, mëqe mbi këta kufinjë Kosoven e kane njohur mbi 100 shtete të botes!
Fillojm me seanc të jashtëzakonshme...

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test