Na ndiqni

Aktuale

Takimi i Këshillit Ministror për Integrim Evropian (Drejtpërdrejt)

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 10:30
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe Dhurata Hoxha

Sot mbahet “Takimi i rregullt i Këshillit Ministror për Integrim Evropian”, ku i pranishëm do të jetë edhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Ngjarja mbahet në ndërtesën e Qeverisë, sheshi "Skënderbeu", me fillim nga ora 10:30.    

Pas takimit, do të ketë konferencë për media.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test