Na ndiqni

Aktuale

Nëna e Ramush Haradinaj shtrihet në spital

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 14:29
Ramush Haradinaj dhe nëna e tij

Nëna e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj është shtrirë në spital. Këtë gjë e bërë të ditur vet Haradinaj përmes një postimi në “Facebook”, e ku ka dhënë edhe detajet se pse ajo gjendet në spital.

Sipas Haradinajt ajo ka pasur një ndërhyrje kirurgjike të cilën e ka kaluar me sukses.

“Sot e vizitova nanën Rukë në spital, ku pati një ndërhyrje kirurgjike, që e përballoi me sukses. Mirënjohës personelit shembullor mjekësor të sanatoriumit të Tiranës. Nana Rukë bartte forcën e madhe për ta përballuar edhe këtë sfidë. Çdoherë ka rrezatuar tek ne fuqi të jashtëzakonshme njerëzore edhe përkundër jetës së saj përplot vështirësi. Gjithmonë pranë teje, nanë!”, ka shkruar Haradinaj.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test