Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj dhe O'Connell me marrëveshje për rekrutim në pozita të larta drejtuese (Drejtpërdrejt)

Nga: Kosovapress Më: 24 gusht 2018 Në ora: 11:08
Ramush Haradinaj dhe Ruairi O'Connell

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O'Connell, po nënshkruajnë marrëveshjen e mirëkuptimit për rekrutim në pozita të larta drejtuese në shërbimin civil dhe bordeve të ndërmarrjeve publike.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test