Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj: Qoftë i përjetshëm kujtimi për Vokrrin!

Nga: Mediat shqiptare Më: 10 qershor 2018 Në ora: 13:34
Ramush Haradinaj

Kryeministri në homazhe për nderim të Fadil Vokrrit.

"Homazhe në hapësirën e Kuvendit të Republikës së Kosovës me rastin e ndarjes nga jeta të ikonës sonë të futbollit, Fadil Vokrri. Ngushëllime për familjen e të afërmit, miqtë dhe të gjithë sportdashësit. I përjetshëm kujtimi për legjenden tonë, Fadil Vokrrin!", ka shkruar kryeministri në profilin e tij në Facebook pas homazheve për kryetarin eFederatës së Futbollit Fadil Vokrri.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test