Na ndiqni

Aktuale

Ky deputet i LDK-së sot e ka ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbush?

Nga: Mediat Shqiptare Më: 9 qershor 2018 Në ora: 10:07
Deputetët e LDK-së

Anton Quni, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe një prej komandantëve të vijës së parë të frontit në Betejën e Koshares, sot e ka ditëlindjen. Quni sot i mbush 51 vjet.

Me këtë rast, në inbox-in e Anton Qunit në Facebook kanë vërshuar me qindra e mijëra urime nga familjarët, miqtë, bashkëpunëtorët e bashkëluftëtarët e tij të shumtë.

Ditëlindja e Anton Qunit përkon me ditën e kapitullimit të ushtrisë serbe në Kosovë, përkatësisht të dorëzimit të kasapit të Ballkanit përballë Aleancës së NATO-së në luftën e fundit në Kosovë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test