Na ndiqni

Aktuale

Djali i Smajl Hajdarajt: Kriminelët në panikë, punë e madhe

Nga: Nesib Hoti Më: 21 dhjetor 2017 Në ora: 13:07
Shpëtim Hajdaraj

Shpëtim Hajdaraj, djali i aktivistit dhe deputetit të vrarë të LDK-së, Smajl Hajdaraj, ka reaguar ndaj deklaratës së nënkryetarit të OVL-së së UÇK-së, Nasim Haradinaj.

Këtë reagim Hajdaraj e ka bërë përmes llogarisë së tij në Facebook.

“Kriminelët në panikë, punë e madhe”, ka shkruar djali i veprimtarit të vrarë, përcjellë Mediat Shqiptare.

Kujtojmë se deklarata e mbrëmshme e nënkryetarit të OVL-UÇK-s, ka nxitur reagime të mëdha, pasi që ky i fundit kishte thënë se, “punë e madhe për vrasjen e anëtarëve të LDK-së”. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test