Na ndiqni

Aktuale

“Shpërthen” Zemaj ndaj Haradinajt: Një plehër i degraduar, një egërsirë, një profiter, një....

Nga: Mediat Shqiptare Më: 21 dhjetor 2017 Në ora: 10:21
Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, përmes një postimi në facebook, ka shpërthyer ndaj Nasim Haradinajt, pas deklaratave shokuese të këtij të fundit.

“Një pleher i degraduar, i njohur si harbut i pasluftës, një profiter fondesh publike, një egersire ndaj bashkëqytetarëve të vetë që nuk mendojnë njejte me logjiken e tijë prej stalinisti, i dashur dhe i respektuar për kriminelet ordinier..... si përfaqësues i “Veteraneve të Luftës” me hipokrizi dhe mungese ndërshmërie, thekson me mburrje për vrasjet e veprimtarëve të LDK-së, se s’janë asgjë me shume se “punë e madhe”. Ky është modeli i mbrojtjes së kastes kriminale në Kosovë. Populli e dijë kush jeni, kush keni qene dhe çka përfaqësoni, andaj edhe nuk quditet nga këto deklarta tuajt dhe ty atyre qe i ke padron”, ka shkruar deputeti Zemaj

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test