Na ndiqni

Aktuale

“Bashkëpunëtorët e Ramushit, njerëz të hurit e të konopit”

Nga: Bota sot Më: 2 qershor 2018 Në ora: 11:21
Ramush Haradinaj

Opinionisti Dibran Demaku ka komentuar deklaratën e liderit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i cili ka thënë se kryeministri Ramush Haradinaj duhet të dorëhiqej nëse do të kishte etikë në politikë.

Përmes një shkrimi të dërguar në gazetën “Bota sot”, Demaku ka thënë se Haradinaj është ulur në karrigen e kryeministrit në mënyrë të pamerituar dhe aksidentale.

Më shumë
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test