Na ndiqni

Aktuale

Haradinaj takon David Phillips

Nga: Mediat Shqiptare Më: 30 maj 2018 Në ora: 17:09
David Phillips dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me David Phillips, ekspert i politikës së jashtme në ShBA.

Gjatë takimit është diskutuar për proceset nëpër të cilat po kalon Kosova, si dhe pozicionin dhe potencialin e saj në rajon.

Postimi i plotë:

Kënaqësi ta pres ekspertin e rrethanave në rajonin tonë, David Phillips. Me profesorin e respektuar amerikan bashkëbiseduam për proceset nëpër të cilat po kalon Kosova, si dhe pozicionin dhe potencialin e saj në rajon. Këshillat e miqve tonë janë gjithmonë të mirëseardhura dhe të vlefshme për vendin tonë.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test